TK Mursko Središće
Teniski klub
Mursko Središće
since 1979

Rezervacija

Rezervacije teniskih terena

Datum/vrijeme Događaj Teren
10.12. / 13:00 - 14:30 Turk 3
30.11. / 13:00 - 15:00 Dario - Anđelko 2
29.11. / 13:00 - 15:00 Dario - Bernard 2
24.11. / 13:30 - 15:30 Dario - Anđelko 2
21.11. / 12:15 - 14:30 Kukuvec,Mikulek 3
18.11. / 15:35 - 16:45 Meznarić vs petek 2
17.11. / 14:00 - 15:30 Dario - Anđelko 3
06.11. / 16:00 - 18:00 Meznarić 2
06.11. / 14:30 - 16:00 Turk D 3
04.11. / 15:00 - 17:15 Meznarić vs petek 2
03.11. / 13:00 - 15:00 Dario - Alex 2
28.10. / 10:30 - 12:00 Turk 2
26.10. / 11:15 - 13:00 Turnir 2
26.10. / 10:00 - 13:00 Turnir 10-13 3
26.10. / 09:00 - 11:00 Lebar - Utroša 2
25.10. / 16:00 - 18:00 Meznarić 2
25.10. / 09:10 - 11:10 Lorinc 2
23.10. / 15:00 - 16:00 Rihtarec 2
22.10. / 16:50 - 18:50 Meznarić vs petek 2
21.10. / 17:00 - 18:30 Meznarić vs Petek 3
21.10. / 16:30 - 18:30 Lebar - hebar 2
21.10. / 10:00 - 12:00 Lorinc 2
21.10. / 10:00 - 12:00 Meznarić 3
20.10. / 14:00 - 15:00 Stanko 2
20.10. / 10:50 - 12:50 Meznarić 2
19.10. / 14:00 - 15:30 Berni 2
18.10. / 15:00 - 16:00 Trening 3
18.10. / 15:00 - 16:00 Trening 2
17.10. / 17:20 - 18:50 Meznarić vs petek 2
16.10. / 17:30 - 19:00 Meznarić vs Petek 3
16.10. / 16:30 - 18:30 Lorinc 2
15.10. / 18:20 - 19:05 Meznarić 2
15.10. / 09:00 - 10:15 Berni 2
14.10. / 18:20 - 19:45 Meznarić vs petek 2
13.10. / 17:00 - 19:00 Meznaric vs Meznaric br.2 3
13.10. / 16:30 - 18:00 Novak 2
13.10. / 14:15 - 15:15 Jura 3
13.10. / 10:30 - 12:00 Turk D 2
11.10. / 17:00 - 19:00 Lorinc 2
11.10. / 15:30 - 18:00 Trening 3
11.10. / 15:30 - 16:30 Skola tenisa 2
09.10. / 16:30 - 18:00 Denis vs josip 3
09.10. / 15:00 - 16:00 Rihtarec 2
09.10. / 10:30 - 11:45 Koncic 2
08.10. / 16:00 - 17:15 Meznaric 2
08.10. / 15:00 - 17:00 Skola tenisa 3
08.10. / 14:00 - 14:45 Novak 3
07.10. / 16:00 - 18:00 Lorinc 2
07.10. / 15:00 - 17:15 Trening 3
06.10. / 15:00 - 17:00 Lorinc 3
06.10. / 14:00 - 15:00 trening 2
06.10. / 12:00 - 14:00 Meznarić 3
03.10. / 17:30 - 19:30 Meznarić 2
03.10. / 15:00 - 17:30 Trening 3
03.10. / 14:00 - 15:30 Nedeljko-Balaž 2
02.10. / 16:00 - 18:00 Mix 2
01.10. / 17:30 - 19:00 Zalik 2
30.09. / 19:00 - 21:00 Jan 2
30.09. / 18:00 - 19:30 Meznarić 3
30.09. / 08:30 - 09:30 Berni 2
29.09. / 17:00 - 18:00 Jura 3
29.09. / 14:00 - 15:00 Stanko 2
29.09. / 13:00 - 14:30 Meznarić 3
28.09. / 16:00 - 17:00 Trening 2
28.09. / 15:00 - 17:00 Trening 3
27.09. / 17:20 - 19:05 Meznarić 2
27.09. / 16:00 - 17:15 Trening 2
27.09. / 16:00 - 17:15 Trening 3
27.09. / 10:00 - 12:00 Nino Rukljač 2
26.09. / 18:40 - 19:40 Meznarić 3
26.09. / 16:30 - 18:00 Vida 2
26.09. / 15:30 - 16:45 Turk D. 3
26.09. / 15:00 - 16:00 Rihtarec 2
25.09. / 19:05 - 20:35 Jan 2
25.09. / 18:00 - 19:00 Trening 2
25.09. / 18:00 - 19:00 Skola tenisa 3
25.09. / 15:30 - 16:30 Rihtarec 2
24.09. / 16:30 - 18:00 Berni- Novak 2
24.09. / 16:30 - 18:30 Herceg - Žalik 3
23.09. / 18:15 - 19:30 Meznarić vs Petek 3
23.09. / 17:00 - 19:00 Šajnović 2
22.09. / 14:30 - 16:00 Trening 2
22.09. / 14:30 - 15:45 Trening 3
22.09. / 09:00 - 11:00 Lebar - Utroša 2
20.09. / 17:00 - 19:00 Vlado-Sasa 2
19.09. / 17:00 - 18:30 Novak 2
18.09. / 17:00 - 18:00 Trening 3
18.09. / 16:30 - 18:00 Žalik - Šooš 2
18.09. / 14:00 - 16:00 Koncic 2
17.09. / 08:45 - 10:30 Šajnović : Hrženjak 2
16.09. / 17:00 - 18:30 Mikulić-Sobočan 2
16.09. / 05:30 - 07:00 Mikulek 3
15.09. / 16:15 - 18:15 Lorinc 2
15.09. / 14:30 - 20:00 Turnir 14-20 h 2
15.09. / 14:30 - 20:00 Turnir 14-20 h 3
15.09. / 08:30 - 10:00 Turk D 2
14.09. / 10:00 - 11:00 Benčik 3
13.09. / 17:15 - 19:15 Lebar - Trakulja 2
13.09. / 16:00 - 18:00 Meznarić 3
12.09. / 18:30 - 19:30 Trening 3
12.09. / 18:00 - 20:00 Šajnović 2
12.09. / 16:45 - 17:45 Rihtarec 2
12.09. / 13:00 - 15:00 Meznarić 3
11.09. / 18:00 - 19:30 Turk D. 2
11.09. / 17:45 - 19:45 Lebar - Hebar 3
10.09. / 19:00 - 20:30 Kurspahić 2
10.09. / 18:50 - 20:30 Meznarić 3
10.09. / 17:00 - 18:30 Novak 2
09.09. / 17:30 - 19:30 Meznarić 3
09.09. / 16:30 - 18:30 Lebar - Utroša 2
08.09. / 18:00 - 20:00 Meznarić 3
08.09. / 17:30 - 18:45 Petek-Petek 2
08.09. / 15:00 - 17:00 Mix 2
08.09. / 15:00 - 17:00 Lorinc 3
07.09. / 17:30 - 19:30 Lesjak-Majerić 3
07.09. / 15:30 - 16:30 Meznarić 2
06.09. / 21:05 - 22:00 Trkulja - Perčić 2
06.09. / 15:00 - 21:00 Turnir 15-21 h 2
06.09. / 15:00 - 21:00 Turnir 15-21 h 3
05.09. / 20:00 - 21:30 Šajnović 2
05.09. / 18:00 - 19:30 Vrsic 3
05.09. / 17:45 - 19:45 Lebar - Hebar 2
05.09. / 16:30 - 17:30 Novak 3
05.09. / 12:30 - 14:30 Meznarić 2
05.09. / 10:05 - 12:00 Nedeljko - Končić 2
05.09. / 09:00 - 11:00 Skola tenisa 3
05.09. / 08:00 - 10:00 Šajnović Rihtarec 2
04.09. / 16:00 - 20:00 Kamp Međimurja 16-20h 2
04.09. / 16:00 - 20:00 Kamp Međimurja 16-20h 3
03.09. / 18:00 - 20:00 Meznarić-Mikulek 3
03.09. / 16:00 - 18:00 Mix 2
02.09. / 17:10 - 19:10 Meznarić 3
02.09. / 09:00 - 10:45 Koncic Novak 2
01.09. / 18:00 - 20:00 Marko Lorinc 2
01.09. / 17:00 - 19:30 Meznarić 3
01.09. / 14:00 - 16:00 Frbežar 2
01.09. / 09:00 - 10:00 Rezervacija 2
01.09. / 07:30 - 08:55 Dragutin 2
31.08. / 17:00 - 18:00 Zanjko 3
31.08. / 16:00 - 17:15 Rihtarec 2
31.08. / 10:00 - 11:30 Hardi - Šooš 2
31.08. / 09:30 - 11:15 Novak - Radikovic 3
31.08. / 08:30 - 09:30 Rihtarec 2
30.08. / 18:00 - 20:00 Perčić - Radiković 2
30.08. / 17:30 - 20:00 Meznarić 3
30.08. / 16:00 - 17:45 Berni 2
29.08. / 20:00 - 21:30 Lorinc Marko 2
29.08. / 18:05 - 19:30 Dario - Alex 3
29.08. / 18:00 - 19:45 Sajnovic-Novak 2
29.08. / 16:10 - 18:04 Meznarić 3
29.08. / 09:00 - 10:30 Koncic 2
28.08. / 16:30 - 18:00 Trening 2
28.08. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
27.08. / 18:00 - 20:00 Dario - Igor V. L. 2
27.08. / 18:00 - 19:30 Zalik 3
27.08. / 16:30 - 17:45 Hrzenjak-Radikovic 2
27.08. / 16:30 - 17:45 Bogar 3
27.08. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
26.08. / 19:31 - 20:30 Meznarić 3
26.08. / 19:00 - 21:00 Perčić - Hrženjak ML 2
26.08. / 18:00 - 19:30 Bogar 3
26.08. / 17:00 - 18:30 Kovacic 2
26.08. / 16:00 - 17:30 Novak 3
25.08. / 18:00 - 19:30 Meznarić 3
25.08. / 10:00 - 11:45 Vida- Novak 3
25.08. / 09:00 - 10:30 Šajnović - Puklavec Veteranska Liga 2
24.08. / 16:30 - 18:30 Meznarić 3
24.08. / 16:00 - 18:00 Lorinc Marko 2
23.08. / 20:00 - 22:00 Lorinc Marko 2
23.08. / 18:00 - 19:45 Šajnović 2
23.08. / 15:45 - 17:45 Meznarić 3
23.08. / 10:45 - 12:00 Lebar - VIda 2
23.08. / 09:00 - 10:30 Trening 2
23.08. / 08:00 - 10:15 Skola tenisa 3
22.08. / 20:35 - 22:00 Parovi 2
22.08. / 19:31 - 21:01 Meznarić 3
22.08. / 19:00 - 20:30 Turk D. 2
22.08. / 18:00 - 19:30 Zalik 3
22.08. / 17:30 - 18:45 Berni 2
22.08. / 16:30 - 17:45 Pintarič 3
22.08. / 16:00 - 17:15 RIHTAREC 2
22.08. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
21.08. / 18:30 - 20:00 Pintarić-Sobočan 2
21.08. / 17:00 - 18:15 Mikulić - Sobočan 2
21.08. / 10:30 - 10:45 Sobočan-samo sprobovlem 3
21.08. / 09:00 - 10:15 Skola tenisa 2
21.08. / 08:00 - 10:15 Skola tenisa 3
20.08. / 19:31 - 20:31 Meznarić 3
20.08. / 18:30 - 20:00 Žalik 2
20.08. / 18:30 - 19:30 Dario 3
20.08. / 16:45 - 17:45 Rihtarec 2
20.08. / 14:00 - 15:00 Meznarić 3
20.08. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
19.08. / 19:00 - 20:30 Davor - Berni 2
19.08. / 18:40 - 20:30 Meznarić 3
19.08. / 15:00 - 16:30 Meznarić 2
19.08. / 09:30 - 12:00 Meznarić 2
18.08. / 20:01 - 20:30 Meznarić 2
18.08. / 18:00 - 20:00 Meznarić 2
18.08. / 10:01 - 12:01 Meznarić vs Petek 3
18.08. / 10:00 - 12:00 Meznarić 2
18.08. / 08:30 - 10:00 Noa - Berni 3
18.08. / 07:30 - 09:00 Turk D. 2
17.08. / 19:00 - 20:00 Meznarić 2
17.08. / 18:50 - 20:20 Meznarić vs Petek 3
17.08. / 10:15 - 11:15 Rihtarec 2
17.08. / 09:00 - 11:00 Novak 2
17.08. / 09:00 - 11:00 Lebar-Lebar 3
16.08. / 19:35 - 21:05 Meznarić 3
16.08. / 17:00 - 18:30 Lebar-Lebar 3
16.08. / 16:10 - 17:10 Meznarić 2
16.08. / 15:30 - 16:45 Mikulek E.-Mikulek N. 3
16.08. / 09:00 - 10:15 Skola tenisa 2
16.08. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
15.08. / 17:30 - 19:00 Jaca/Goga 2
15.08. / 17:00 - 18:30 Berni 3
15.08. / 16:50 - 17:29 Petek 2
15.08. / 15:30 - 16:30 Meznarić 2
15.08. / 15:15 - 16:15 Mikulek N.-Mikulek E. 3
15.08. / 10:15 - 11:00 Trening 3
15.08. / 10:00 - 11:15 Vida-Rihtarec ML 2
15.08. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
15.08. / 08:00 - 09:30 Šajnović - Puklavec 2
14.08. / 19:30 - 20:15 Meznarić 3
14.08. / 18:00 - 19:30 Turk D. 2
14.08. / 17:15 - 19:15 Rukljač 3
14.08. / 09:00 - 10:15 Trening 2
14.08. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
13.08. / 20:01 - 21:01 Petek 3
13.08. / 18:30 - 19:45 Gradicek-Radikovic 2
13.08. / 18:00 - 20:00 Meznarić 3
13.08. / 17:45 - 17:59 Meznarić 3
13.08. / 17:00 - 18:15 Berni 2
13.08. / 14:00 - 15:30 Meznarić 2
13.08. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
13.08. / 07:30 - 08:45 Koncic Hamer 2
12.08. / 18:00 - 20:00 Vida-Rihtarec ML 2
11.08. / 19:30 - 21:30 Zvone 2
11.08. / 17:00 - 19:00 Meznarić 3
10.08. / 15:00 - 17:00 Zanjko - Balaž 2
10.08. / 11:15 - 12:15 Meznaric 2
09.08. / 19:40 - 20:40 Meznarić 3
09.08. / 19:00 - 20:30 Puklavec - Šajnović 2
09.08. / 14:20 - 15:20 Meznarić 2
09.08. / 08:00 - 11:00 Skola tenisa 3
08.08. / 18:15 - 20:15 Mustac-Mrakovic 2
08.08. / 16:40 - 18:10 Meznarić 3
08.08. / 16:30 - 18:00 Koncic Radikovic 2
08.08. / 11:30 - 13:30 Petek 2
08.08. / 08:00 - 11:00 Skola tenisa 3
07.08. / 19:31 - 21:00 Petek 3
07.08. / 19:30 - 21:00 Mustac-Mrakovic 2
07.08. / 18:00 - 19:30 Gjerkeš - Dominik 3
07.08. / 17:30 - 19:00 Meznarić 2
07.08. / 10:10 - 11:10 Meznarić 2
07.08. / 09:10 - 09:45 Meznarić 2
07.08. / 08:00 - 11:00 Skola tenisa 3
06.08. / 19:00 - 21:00 Mustac-Mrakovic 3
06.08. / 18:00 - 19:15 Varga-Radikovic 2
06.08. / 17:10 - 18:10 Meznaric vs Meznaric br.2 3
06.08. / 12:30 - 14:00 Petek 3
06.08. / 09:00 - 11:00 Koncic Puklavec 2
06.08. / 08:30 - 10:30 Mustac-Mrakovic 3
05.08. / 19:00 - 20:30 Lebar 2
05.08. / 17:00 - 18:30 Petek 3
05.08. / 15:00 - 17:00 Lesjak-Majerić 2
05.08. / 11:30 - 13:30 Meznarić 3
05.08. / 08:00 - 10:00 Kurspahić 2
04.08. / 10:45 - 12:00 Petek 2
04.08. / 09:00 - 10:30 Puklavec - Šajnović 3
04.08. / 08:00 - 09:30 Pintarić-Sobočan 2
03.08. / 18:00 - 19:30 Berni 2
03.08. / 14:00 - 16:00 Rezervirano 2
01.08. / 20:00 - 22:00 Koncic Rihtarec 2
01.08. / 18:00 - 19:00 Lebar 2
01.08. / 18:00 - 19:30 Berni 3
01.08. / 17:00 - 17:59 Oletić-Radikovic 2
01.08. / 09:00 - 10:30 Skola tenisa 2
01.08. / 08:00 - 10:15 Skola tenisa 3
31.07. / 18:00 - 19:30 Mikulek-Tomašić 3
31.07. / 17:00 - 18:30 kurspahić 2
31.07. / 08:00 - 10:00 tenis skola 3
30.07. / 18:00 - 20:30 Kurspahić 2
30.07. / 09:00 - 10:15 trening 2
30.07. / 08:00 - 10:15 tenis skola 3
29.07. / 18:30 - 20:00 Pintaric 2
29.07. / 18:00 - Pintaric -Jakopic 3
28.07. / 08:00 - 09:30 Berni 2
26.07. / 19:00 - 20:30 Puklavec - Šajnović 3
26.07. / 18:00 - 20:00 Koncic Vida 2
26.07. / 17:45 - 18:45 Rihtarec 3
26.07. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
25.07. / 19:15 - 20:45 Lebar - Zanjko 2
25.07. / 18:30 - 19:45 Bogdan- Radikovic 3
25.07. / 18:00 - 19:00 Rihtarec 2
24.07. / 18:00 - 20:00 Lebar - Utroša 2
24.07. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
23.07. / 18:00 - 19:30 Turk D. 2
23.07. / 09:00 - 11:00 Novak - Koncic 2
23.07. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
22.07. / 18:00 - 20:00 Bogar-Merta 3
22.07. / 18:00 - 20:00 Koncic Radikovix 2
22.07. / 15:00 - 17:00 Novak - Žagar 2
21.07. / 17:30 - 19:30 Mix 2
21.07. / 08:30 - 10:00 Šajnović 2
20.07. / 08:00 - 10:00 Trening 3
19.07. / 17:30 - 18:30 Rihtarec 2
19.07. / 08:00 - 10:00 trening 3
18.07. / 18:15 - 19:45 Hrženjak 2
18.07. / 18:00 - 19:15 Turk-Novak(KP) 3
18.07. / 17:00 - 17:45 Trening 3
18.07. / 16:00 - 18:00 Lebar - Utroša 2
18.07. / 16:00 - 16:45 Skola tenisa 3
17.07. / 19:15 - 20:15 RIHTAREC 2
17.07. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
16.07. / 19:35 - 21:00 Berni 2
16.07. / 18:00 - 19:30 Levačić-Majsan 2
16.07. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 2
16.07. / 10:00 - 11:15 Radikovic- Stojko 2
16.07. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
15.07. / 18:00 - 20:00 Lorinc M. 2
15.07. / 16:15 - 17:30 Varga - Zidaric 3
15.07. / 14:30 - 16:00 Berni 2
15.07. / 10:00 - 12:00 Močnek - Borak 3
15.07. / 09:00 - 10:30 Koncic 2
15.07. / 08:15 - 09:45 Petek 3
14.07. / 08:00 - 10:00 kurspahić 2
13.07. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
12.07. / 19:15 - 20:30 Koncic Zanjko 2
12.07. / 18:00 - 20:00 Frbežar 3
12.07. / 16:00 - 16:45 Lebar - Rihtarec 2
12.07. / 08:00 - 11:00 Trening 3
11.07. / 18:30 - 19:45 Kurspahic 2
11.07. / 08:00 - 11:00 Skola tenisa 3
10.07. / 19:00 - 21:00 Lörinc-Sekereš 2
10.07. / 17:45 - 18:45 Rihtarec 2
10.07. / 17:30 - 18:30 Varga-Zidaric 3
10.07. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
09.07. / 19:45 - 21:00 Lebar-Lebar 2
09.07. / 18:00 - 20:00 Lorinc 3
09.07. / 17:30 - 19:30 Balaž - Nedeljko 2
09.07. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 2
09.07. / 09:30 - 11:00 Šajnović - Novak 2
08.07. / 17:00 - 19:00 Kurspahić 2
08.07. / 17:00 - 19:00 Puklavec 3
08.07. / 15:45 - 16:45 Rihtarec 2
05.07. / 19:00 - 21:00 Herceg - Bogar 2
05.07. / 19:00 - 20:00 Rihtarec 3
05.07. / 16:30 - 18:30 Kerek - Doler 2
04.07. / 19:00 - 20:30 Berni 3
04.07. / 18:00 - 20:00 Lebar - oletič 2
04.07. / 17:45 - 18:45 Rihtarec 3
04.07. / 16:30 - 17:45 Kurspahić 2
04.07. / 16:00 - 17:30 Trening 3
03.07. / 19:00 - 20:30 Berni 3
03.07. / 18:30 - 20:00 Kurspahić 2
03.07. / 17:00 - 18:15 Koncic 2
02.07. / 19:15 - 20:15 rihtarec 3
02.07. / 19:00 - 20:15 Končić -Radikovic 2
02.07. / 17:45 - 18:45 Kamp skole tenisa 2
02.07. / 17:45 - 18:45 Kamp skole tenisa 3
02.07. / 16:00 - 17:30 Kamp skole tenisa 2
02.07. / 16:00 - 17:30 Kamp skole tenisa 3
02.07. / 10:00 - 12:00 Lorinc 2
02.07. / 08:00 - 09:30 Šajnović - Hrženjak 2
01.07. / 18:00 - 19:15 Berni 3
30.06. / 19:00 - 21:00 Lorinc 2
30.06. / 19:00 - 21:00 Herceg 3
30.06. / 10:05 - 12:00 Kurspahić 2
30.06. / 10:05 - 12:00 Radiković 3
30.06. / 08:00 - 10:00 Frbežar 2
30.06. / 08:00 - 10:00 Lebar-Lebar 3
29.06. / 10:00 - 11:30 Petek-Petek 3
28.06. / 18:00 - 19:30 Turk D. - Nedeljko S. 2
28.06. / 16:00 - 17:30 Koncic 2
28.06. / 08:00 - 10:00 Novak 2
28.06. / 08:00 - 10:00 Erdelja 3
27.06. / 19:00 - 20:30 Lebar-Goričanec 3
27.06. / 18:30 - 20:00 Mikulic-Novak K.( klupsko) 2
27.06. / 17:30 - 18:45 Berni 3
27.06. / 09:30 - 11:30 Nedeljko Seb - Končić 2
27.06. / 08:00 - 10:30 Skola tenisa 3
26.06. / 19:00 - 20:30 Lebar-Lebar 3
26.06. / 18:30 - 19:30 Rihtarec 2
26.06. / 16:30 - 18:00 KEREK 2
26.06. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
25.06. / 19:00 - 20:30 Končić-Nedeljko 2
25.06. / 17:30 - 19:30 Lorinc 3
25.06. / 17:00 - 18:55 Kerek Doler 2
25.06. / 14:00 - 16:00 Nedeljko Seb 2
25.06. / 09:00 - 11:00 Radiković - Novak 2
25.06. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
24.06. / 18:00 - 20:00 Kerek - Doler 3
24.06. / 17:00 - 18:30 Nedeljko - Novak 2
24.06. / 16:45 - 17:45 Rihtarec 3
24.06. / 15:30 - 16:45 Sobocan-Rajf 2
24.06. / 09:45 - 11:00 Skola tenisa 2
24.06. / 08:00 - 09:30 Šajnović - Radiković 2
24.06. / 08:00 - 10:00 Kurspahić 3
22.06. / 19:00 - 21:00 Lorinc 2
22.06. / 10:00 - 11:30 Antokovic-Stojko 2
22.06. / 09:30 - 11:00 Šajnović - Hrženjak 3
22.06. / 08:00 - 09:15 Skola tenisa 3
22.06. / 07:00 - 09:00 KEREK - Doler 2
21.06. / 19:00 - 20:00 Rihtarec 2
21.06. / 18:00 - 20:00 Mix 3
21.06. / 17:30 - 18:45 Kerek - Doler 2
21.06. / 08:00 - 10:15 Skola tenisa 3
21.06. / 08:00 - 10:15 Skola tenisa 2
20.06. / 16:00 - 17:30 Novak 3
20.06. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
19.06. / 18:00 - 20:00 Parovi 2
19.06. / 09:00 - 10:30 Noa - Berni 2
19.06. / 08:00 - 10:00 Skola tenisa 3
18.06. / 19:15 - 20:15 RIHTAREC 2
17.06. / 19:15 - 20:15 RIHTAREC 3
17.06. / 17:45 - 19:00 tenis skola 3
17.06. / 17:30 - 19:30 Parovi( Wawrinka/Novak- Karlović/Federer 2
17.06. / 16:30 - 17:30 trening 3
16.06. / 17:30 - 19:00 Trening 3
16.06. / 17:30 - 19:00 Dvanajščak Sobočan 2
16.06. / 09:00 - 11:00 Hardi - Mertik 2
16.06. / 07:30 - 09:30 Lebar-Lebar 3
14.06. / 19:00 - 21:00 Šajnović - Balaž 2
14.06. / 19:00 - 20:30 Dario - Sebastijan 3
14.06. / 16:00 - 18:00 Lorinc 3
13.06. / 18:00 - 19:45 Percic G. - Sobocan D. 2
13.06. / 18:00 - 19:00 Skola tenisa 3
13.06. / 15:00 - 16:30 Koncic Nedeljko 2
12.06. / 17:30 - 19:30 Frbežar 2
10.06. / 19:15 - 20:30 Petek-Petek 3
10.06. / 18:00 - 20:00 Nedeljko E. - Cofek J. (M.K.) 2
09.06. / 09:00 - 10:45 Šajnović 2
09.06. / 08:00 - 09:30 Kurspahić 3
08.06. / 16:30 - 18:30 Lorinc 3
08.06. / 15:00 - 16:30 Zanjko : Sobočan 2
07.06. / 17:30 - 18:45 Puklavec 3
07.06. / 17:00 - 18:30 Radikovic - Vrsic 2
06.06. / 18:15 - 20:00 Antoković 3
06.06. / 18:00 - 19:15 Dvanajščak - Novak 2
06.06. / 17:00 - 18:00 tenis skola 3
06.06. / 16:00 - 16:45 trening 3
06.06. / 14:30 - 16:00 Koncic Radikovic 2
05.06. / 19:30 - 20:30 Lebar 3
05.06. / 18:00 - 19:30 Bogdan - Sobočan MK 2
05.06. / 17:30 - 19:00 Lebar 3
04.06. / 18:00 - 19:30 Turk - Balaž (murski) 2
04.06. / 16:00 - 17:30 Nedeljko Puklavec 2
03.06. / 10:00 - 11:30 Koncic Mikulic 2
02.06. / 19:00 - 20:30 Petek-Petek 3
01.06. / 14:30 - 16:30 Parovi 3
01.06. / 14:00 - 16:00 Novak - Rihtarec 2
31.05. / 17:30 - 19:00 Nedeljko 3
31.05. / 17:00 - 18:30 Koncic Hare 2
31.05. / 16:00 - 16:45 trening 3
31.05. / 12:00 - 14:00 Novak - Lisjak 2
30.05. / 18:00 - 19:30 Nedeljko Seb-Balaž 2
28.05. / 16:00 - 17:15 Nedeljko - Novak 2
28.05. / 14:00 - 15:30 Koncic-Novak 2
27.05. / 10:00 - 11:30 Novak - Berni 2
26.05. / 12:45 - 14:15 Jaca 2
26.05. / 11:00 - 12:30 Dario - Saša MK. 2
26.05. / 08:00 - 09:30 Puklavec 2
25.05. / 17:00 - 18:15 Rihtarec 2
25.05. / 08:00 - 09:30 Puklavec 2
24.05. / 15:00 - 16:30 Koncic - Berni 2
24.05. / 14:15 - 16:00 Novak J. - Cofek J. (MK) 3
23.05. / 20:30 - 22:00 Koncic - nedeljko 2
22.05. / 16:30 - 18:30 Novak - Radikovic 2
22.05. / 10:30 - 12:00 Lebar - Hrženjak 3
19.05. / 09:00 - 11:00 Lebar - Hebar 2
18.05. / 16:30 - 18:30 parovi 2
18.05. / 09:00 - 10:30 Vida - Pintarić 2
17.05. / 17:00 - 18:30 Berni - Anđelko 2
17.05. / 16:30 - 17:45 Radikovic(MK) 3
16.05. / 18:45 - 19:45 Petek-Petek 2
15.05. / 17:00 - 19:00 Novak - Cofek 2
12.05. / 09:00 - 10:30 Šajnović-Sobočan 2
11.05. / 16:00 - 17:30 Berni - Anđelko 2
11.05. / 14:00 - 16:00 Lebar - Vida 3
11.05. / 13:00 - 14:30 Šajnović Noa - Novak Jurica 2
10.05. / 17:00 - 18:15 Radikovic-Novak (MK) 2
10.05. / 09:00 - 10:30 Berni 2
08.05. / 17:00 - 19:00 Jasminka mix 2
08.05. / 09:00 - 11:00 Tino - Dario MK. 2
07.05. / 18:00 - 19:15 Puklavec-Radikovic 2
07.05. / 17:00 - 18:00 Trening 3
07.05. / 17:00 - 18:00 Šajnović 2
07.05. / 15:00 - 16:00 Rihtarec 2
05.05. / 08:30 - 10:00 Radiković-Puklavec 2
03.05. / 16:30 - 17:30 Berni 3
03.05. / 16:00 - 17:00 RIHTAREC 2
02.05. / 18:30 - 19:30 Novak 3
02.05. / 17:15 - 18:30 Berni 2
02.05. / 17:00 - 18:00 Trening 3
02.05. / 15:00 - 17:00 Nedeljko Seb - Perčić 2
02.05. / 14:30 - 15:45 Radikovic-novak 3
30.04. / 14:00 - 15:00 Rihtarec 2
28.04. / 15:30 - 17:00 Jasminka 2
28.04. / 10:00 - 11:30 Šajnović 3
27.04. / 16:15 - 17:15 RIHTAREC 2
27.04. / 14:00 - 16:00 Patrik/Tomica=Jurica /Dario 2
26.04. / 17:00 - 18:00 Trening 3
26.04. / 16:00 - 16:45 Novak 3
26.04. / 15:30 - 16:45 Puklavec-Radikovic 2
25.04. / 18:45 - 20:15 Marko Lorinc 3
25.04. / 15:00 - 16:00 RIHTAREC 2
25.04. / 15:00 - 17:00 Radikovic - Novak 3
24.04. / 17:00 - 18:30 Vanja - Darko 2
24.04. / 16:00 - 17:30 Lebar - Vida 3
24.04. / 15:40 - 16:55 Močnek 2
22.04. / 16:00 - 17:30 Jasminka 2
22.04. / 15:30 - 17:30 Novak 3
19.04. / 17:15 - 19:00 Berni 2
19.04. / 15:30 - 17:00 Koncic-Radikovic 2
18.04. / 15:00 - 16:00 RIHTAREC 2
18.04. / 10:00 - 12:00 Antolovic-Bilas 3
17.04. / 16:30 - 17:30 RIHTAREC 2
14.04. / 09:00 - 10:00 Trening 3
13.04. / 14:30 - 15:30 Trening 3
09.04. / 17:00 - 18:00 trening 3
09.04. / 11:00 - 12:30 Koncic 3
07.04. / 15:45 - 17:00 Jasminka 3
07.04. / 14:00 - 15:30 Nedeljko 3
07.04. / 11:00 - 12:30 Dario - Bernard 3
04.04. / 16:30 - 19:00 ČAPLANI_ČAPLANI 3
04.04. / 14:00 - 15:30 Novak-Koncic 3
04.04. / 12:00 - 13:30 Jasminka 3
04.04. / 08:00 - 09:15 Šajnović 3
03.04. / 14:00 - 15:30 Dario - Berni 3
03.04. / 11:00 - 13:00 Novak-Koncic 3
02.04. / 12:30 - 14:00 Dario 3
31.03. / 15:00 - 16:30 Trening 3
11.11. / 14:00 - 15:00 Rihtarec 2
01.11. / 09:30 - 11:45 Hardi 2
31.10. / 14:00 - 16:00 LEBAR-FORDAN 2
25.10. / 11:00 - 12:30 Koncic-Novak 2
21.10. / 15:00 - 16:45 LEBAR-LEBAR 3
21.10. / 10:00 - 12:00 Šajnović 2
16.10. / 14:30 - 15:45 Koncic 2
15.10. / 13:30 - 15:00 Koncic-Novak 2
12.10. / 15:15 - 16:15 rihtarec 2
12.10. / 13:00 - 15:00 Goga/Jaca 2
12.10. / 09:00 - 11:00 Lebar 2
11.10. / 16:00 - 18:00 Dario.... 2
10.10. / 16:30 - 18:30 Fordan-Herceg 2
08.10. / 16:00 - 17:15 Srnec-Antoković 2
08.10. / 15:15 - 16:30 rihtarec 3
08.10. / 14:00 - 15:30 Balaž - Lebar 2
07.10. / 11:00 - 12:00 Sep - Biljana 3
07.10. / 10:30 - 12:00 Dario - Hare 2
07.10. / 09:15 - 10:45 Lebar-lebar 3
07.10. / 09:00 - 10:15 Šajnović 2
05.10. / 16:30 - 17:45 Puklavec-Radikovic 2
05.10. / 13:00 - 14:30 Goga/Jaca 2
03.10. / 15:00 - 16:30 Berni 2
01.10. / 16:30 - 18:30 Fordan 3
01.10. / 16:00 - 17:30 Berni - Lebar 2
01.10. / 14:30 - 15:45 Koncic 2
01.10. / 12:30 - 14:00 Jasm/Goga 2
30.09. / 10:30 - 12:00 Berni 2
30.09. / 10:00 - 11:30 Lebar - lebar 3
28.09. / 16:00 - 18:00 Hardi -Mertik 2
28.09. / 14:15 - 16:00 Radiković - Novak
27.09. / 15:30 - 16:45 Radiković-Novak 2
27.09. / 15:00 - 16:45 Trening 3
25.09. / 17:00 - 19:00 Herceg - Shole 2
25.09. / 15:00 - 16:45 Skola tenisa 3
25.09. / 15:00 - 16:00 Berni 2
24.09. / 14:30 - 15:45 Koncic 2
22.09. / 16:30 - 18:00 Lebar - Balaž 2
21.09. / 17:00 - 19:00 Bernard - Dario 2
20.09. / 08:30 - 10:00 Antoković - Novak 3
20.09. / 08:00 - 10:00 Šajnović - Zanjko 2
19.09. / 18:30 - 19:45 Radikovic 2
19.09. / 16:30 - 18:00 Sole-Fordan 2
18.09. / 17:30 - 19:00 Lebar - Sobočan 2
17.09. / 17:00 - 18:30 Nedeljko - Branilovic 2
16.09. / 14:30 - 15:45 nedeljko 2
13.09. / 17:30 - 19:00 Koncic-Branilovic 2
12.09. / 17:30 - 19:30 Šajnović 2
12.09. / 16:45 - 18:15 Mertik-Šooš 3
11.09. / 18:00 - 19:45 Hrzenjak - Sobočan 2
10.09. / 15:30 - 16:45 Koncic 2
09.09. / 15:00 - 18:00 Turnir TŠ 3 sata 2
09.09. / 15:00 - 18:00 Turnir TŠ tri sata 3
09.09. / 08:30 - 10:00 Šajnović 3
08.09. / 16:00 - 18:00 Štumberger 2
08.09. / 14:00 - 15:15 Koncic-Novak 2
07.09. / 08:30 - 10:00 Šajnović 2
06.09. / 17:00 - 18:30 Rihtarec -Sobočan 2
06.09. / 16:00 - 18:00 nedeljko 3
06.09. / 15:00 - 16:15 Novak-Radikovic 2
05.09. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 2
05.09. / 14:30 - 15:45 Koncic-Novak 2
04.09. / 17:00 - 18:45 Mikulić D. - Cofek J. polufinale 30+ 2
03.09. / 17:00 - 18:30 Novak: Sobočan 2
02.09. / 08:00 - 10:00 Šajnović 2
01.09. / 09:00 - 10:30 Koncic-Novak 2
31.08. / 17:00 - 18:30 Lebar : Sobočan 2
31.08. / 10:30 - 12:00 toth 2
30.08. / 18:00 - 19:45 Goga/Jasm 3
30.08. / 17:45 - 19:30 Šajnović 2
30.08. / 08:00 - 09:30 Berni 2
29.08. / 18:45 - 19:45 Šajnović 2
29.08. / 17:30 - 19:00 Fordan 3
29.08. / 10:00 - 12:00 Koncic nedeljko 2
28.08. / 17:30 - 19:30 Dario - Dejan S. 2
28.08. / 15:30 - 16:30 rihtarec 2
27.08. / 17:45 - 19:30 Šajnović 2
27.08. / 15:00 - 16:30 Berni 2
24.08. / 18:00 - 19:30 Berni 2
23.08. / 18:00 - 19:30 Koncic 2
23.08. / 18:00 - 19:45 Goga/Jasminka 3
22.08. / 18:00 - 19:30 Nedeljko S. - Cofek J. 2
21.08. / 18:00 - 19:30 Hrženjak Br. - Cofek J. 2
20.08. / 17:15 - 18:45 Vrsic - Horvat 2
20.08. / 08:00 - 10:00 kamp tenis skola 2
20.08. / 08:00 - 10:00 trening 3
19.08. / 18:30 - 19:45 Turk-Sobocan 2
18.08. / 18:00 - 19:15 Puklavec-Radikovic 2
16.08. / 08:00 - 09:00 Rihtarec - Soldat 2
15.08. / 09:00 - 10:15 tenis skola 3
13.08. / 18:00 - 19:15 Puklavec-Radikovic 2
12.08. / 18:00 - 19:00 Puklavec-Radikovic 2
12.08. / 07:00 - 09:00 Karel 2
11.08. / 19:00 - 20:00 Rihtarec 2
10.08. / 18:30 - 20:00 Šajnović 2
10.08. / 08:00 - 09:00 Rihtarec - Soldat 2
10.08. / 08:00 - 09:15 trening 3
09.08. / 19:05 - 20:35 Ervin - Balaž 2
09.08. / 17:30 - 19:00 Mikulić Dario - Šajnović Noa 2
09.08. / 16:00 - 17:25 Koncic 2
09.08. / 09:00 - 10:00 tenis skola 3
09.08. / 07:30 - 09:15 Šajnović 2
08.08. / 19:00 - 20:00 rihtarec 2
07.08. / 07:00 - 08:15 Berni 2
06.08. / 18:30 - 19:30 Rihtarec 3
06.08. / 17:30 - 19:30 Mix 2
05.08. / 08:30 - 10:00 Berni - Sajnovic 2
04.08. / 18:30 - 20:30 Nedeljko E. - Cofek J. (K.P.) 2
03.08. / 18:00 - 19:30 Šajnović Noa - Sobočan Danijel 2
03.08. / 08:00 - 09:30 Koncic 2
02.08. / 19:00 - 21:00 Herceg-Hozjan 2
02.08. / 19:00 - 21:00 Karel 3
02.08. / 07:00 - 08:00 Berni 2
01.08. / 19:00 - 20:15 Rihtarec 3
01.08. / 18:30 - 20:00 Mikulic - Nedeljko 2
31.07. / 18:15 - 19:45 Šajnović - Zanjko 3
31.07. / 18:00 - 19:30 Sobocan - Berni 2
31.07. / 17:00 - 18:00 trening 3
30.07. / 18:00 - 19:30 Balaž : Sobočan 2
30.07. / 09:00 - 10:30 trening 2
30.07. / 09:00 - 10:15 tenis skola 3
30.07. / 08:00 - 08:45 trening 3
30.07. / 07:00 - 08:00 Berni 2
29.07. / 18:00 - 19:30 Koncic-Balaz 2
29.07. / 18:00 - 19:30 Turk - Zanjko 3
29.07. / 16:30 - 17:45 Branilović - Zanjko 2
28.07. / 08:30 - 10:30 Balaž - Cofek 2
28.07. / 08:00 - 10:00 Radiković-Šimunić 3
28.07. / 07:00 - 08:00 Hardi - Hebar 2
27.07. / 19:00 - 20:30 Lebar 2
27.07. / 17:00 - 18:30 Šajnović Noa - Mikulić Dario 2
27.07. / 13:00 - 14:30 nedeljko 3
27.07. / 09:00 - 10:30 Trening 3
27.07. / 08:00 - 08:45 Trening 3
27.07. / 07:00 - 08:30 Hardi - Mertik 2
26.07. / 19:00 - 20:00 Rihtarec 2
26.07. / 17:00 - 18:45 Lebar 2
26.07. / 17:00 - 18:30 Vrsic - Horvat 3
26.07. / 07:00 - 08:30 Hardi - Lebar 2
25.07. / 17:00 - 18:30 Kontrec - Sobočan 2
25.07. / 17:00 - 18:15 Šimunić-Radiković 3
25.07. / 09:00 - 10:30 Trening 3
24.07. / 18:00 - 19:45 Sobocan-Hrzenjak 2
24.07. / 18:00 - 20:00 Lebar - Lebar 3
24.07. / 09:00 - 11:00 Trening 3
24.07. / 09:00 - 10:30 KEREK 2
23.07. / 19:15 - 20:15 rihtarec 3
23.07. / 18:15 - 19:45 Berni 2
23.07. / 16:00 - 18:00 Fordan-Šooš 2
23.07. / 11:00 - 12:00 nedeljko 2
23.07. / 08:00 - 09:30 Koncic 2
23.07. / 08:00 - 10:00 Lebar - Lebar 3
22.07. / 08:00 - 10:00 Sobočan 2
21.07. / 18:00 - 19:30 Koncic-Nedeljko 2
21.07. / 16:00 - 17:30 Branilovic- Sajnovic 2
21.07. / 07:00 - 08:30 Hardi - Lebar 2
20.07. / 18:00 - 20:00 Šajnović 2
20.07. / 16:30 - 17:45 Šajnovic Noa-Novak 2
20.07. / 16:30 - 18:00 Herceg - Fordan 3
20.07. / 07:00 - 09:00 Hardi_Mertik 2
19.07. / 19:15 - 20:15 rihtarec 3
19.07. / 17:30 - 19:30 Vidič - Mertik 2
19.07. / 15:00 - 16:00 Nedeljko 2
19.07. / 10:00 - 11:30 Končić - Kontrec (klupsko) 2
18.07. / 18:30 - 19:30 Rihtarec 2
17.07. / 19:00 - 20:00 rihtarec 2
17.07. / 16:30 - 18:30 Fordan-Šole 2
17.07. / 16:30 - 18:00 Vrsic - Horvat 3
16.07. / 19:00 - 20:00 Rihtarec 2
14.07. / 18:45 - 20:15 Vrsic - Horvat 2
14.07. / 17:30 - 18:30 Roko-Toni 3
14.07. / 17:00 - 19:00 Roko-Febezqr 3
13.07. / 18:00 - 19:30 Daniel - Berni 2
13.07. / 14:00 - 16:00 Lebar 2
12.07. / 18:30 - 20:30 Hardi Perhan 2
12.07. / 16:30 - 18:00 Vrsic - Horvat 2
11.07. / 17:00 - 19:00 Hardi Perhan 2
10.07. / 18:00 - 19:30 denis-daniel 2
10.07. / 18:00 - 19:30 Rihtarec -Sobočan 3
09.07. / 19:15 - 21:00 Nedeljko 2
09.07. / 17:00 - 19:00 Lebar 2
08.07. / 09:30 - 11:00 Karel 2
08.07. / 09:00 - 11:00 Lebar T. - Lebar D. 3
06.07. / 18:15 - 20:15 Roko-Febezqr 2
05.07. / 19:30 - 21:30 Lebar 2
05.07. / 16:00 - 17:30 Lebar : Sobočan 2
04.07. / 19:15 - 21:00 Fordan -Soos 3
04.07. / 19:00 - 21:00 Herceg - Fordan 2
04.07. / 17:00 - 19:00 LEBAR-LEBAR 3
04.07. / 16:30 - 18:00 Vrsic - Horvat 2
03.07. / 16:30 - 18:00 Vrsic - Horvat 3
02.07. / 18:00 - 20:00 Hardi Perhan 2
02.07. / 09:00 - 11:00 Trening 3
01.07. / 14:00 - 16:00 Roko-Toni 2
01.07. / 10:00 - 11:30 Kozjak 2
30.06. / 18:15 - 20:15 Fordan - Herceg 2
30.06. / 10:00 - 11:30 Marina/Jaca 2
30.06. / 09:00 - 11:00 tenis skola 3
27.06. / 14:30 - 16:30 nedeljko 3
26.06. / 18:00 - 20:00 Hardi Perhan 2
25.06. / 15:30 - 16:30 nedeljko 2
25.06. / 10:00 - 11:00 Hardi 3
24.06. / 17:30 - 19:00 Goga/Jaca 2
23.06. / 14:00 - 16:00 nedeljko 3
21.06. / 18:00 - 20:00 Hardi-Mertik 2
19.06. / 18:00 - 19:30 Lebar 2
19.06. / 16:30 - 18:00 Karel 3
17.06. / 16:30 - 18:30 Nedeljko 2
16.06. / 10:15 - 11:15 tenis skola 3
16.06. / 09:00 - 10:00 tenis skola 3
15.06. / 17:00 - 18:00 Rihtarec 2
13.06. / 17:30 - 19:00 Fordan 2
13.06. / 09:00 - 10:00 trening 3
12.06. / 18:00 - 20:00 Hardi_Mertik 2
12.06. / 17:00 - 18:00 trening 3
12.06. / 08:00 - 09:15 Berni 2
11.06. / 18:30 - 19:45 Mr.Mesaric Duga Ljevica vr. Mr. Novak Niskoletac 2
11.06. / 17:30 - 19:30 Fordan-Šooš 3
11.06. / 17:00 - 18:15 Šajnović jr. - Kontrec 2
11.06. / 16:00 - 17:15 trening 3
10.06. / 16:30 - 18:00 Nedeljko-Nedeljko 3
08.06. / 18:00 - 19:30 Kontrec 2
08.06. / 17:30 - 19:00 Hamer 3
07.06. / 18:45 - 19:30 Rihtarec 3
07.06. / 17:00 - 18:30 Drvoderic 3
06.06. / 09:00 - 10:00 Kovačić 2
05.06. / 19:00 - 20:30 Koncic-Sobocan (MK) 2
05.06. / 18:30 - 20:00 Mesarić-Kozjak 3
05.06. / 18:00 - 19:00 Parovi 2
05.06. / 16:00 - 17:00 tenis skola 3
05.06. / 09:00 - 10:00 tenis skola 3
04.06. / 19:00 - 20:30 Koncic-Novak 2
03.06. / 18:00 - 19:30 denis 3
03.06. / 17:00 - 19:00 Lebar 2
03.06. / 15:30 - 17:00 Nedeljko 3
03.06. / 08:30 - 10:00 Daniel - Berni 2
02.06. / 18:00 - 19:45 Herceg-Fordan 3
02.06. / 17:00 - 18:00 Rihtarec 2
02.06. / 10:30 - 11:45 nedeljko 3
02.06. / 09:00 - 11:00 Hardi_Pahor 2
01.06. / 18:00 - 20:00 Balaz-Branilovic (murski kup) 2
01.06. / 16:30 - 17:45 Dario - Dejan 2
31.05. / 17:00 - 19:00 Hardi-Mertik 2
30.05. / 19:15 - 20:15 Rihtarec 2
30.05. / 15:30 - 17:15 Trening 2
30.05. / 08:00 - 09:15 Berni 2
29.05. / 18:00 - 19:30 Mađarić-Škvorc 3
29.05. / 09:30 - 11:00 Nedeljko 3
28.05. / 19:00 - 20:00 Rihtarec 2
28.05. / 17:15 - 18:45 Dario 2
28.05. / 16:30 - 18:00 Horvat - Sobočan 3
27.05. / 18:00 - 20:00 Toth 2
27.05. / 17:00 - 19:00 Nedeljko 3
27.05. / 14:30 - 16:00 trening 2
26.05. / 14:30 - 16:30 nedeljko 3
26.05. / 09:00 - 10:30 Berni 2
25.05. / 17:00 - 19:00 Šajnović N. - Cofek J. (M.K. 1/8) 2
25.05. / 16:00 - 16:55 Balaž-Flac 2
24.05. / 18:00 - 19:30 Rakić - Perčić MS Kup 3
24.05. / 17:00 - 18:30 Balaž-Nedeljko 2
24.05. / 15:00 - 16:45 Šajnović - Zanjko 2
23.05. / 17:30 - 19:00 Turk-Sobocan 2
23.05. / 17:30 - 19:00 Goga/Jaca 3
23.05. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 3
23.05. / 15:30 - 17:00 Lebar 2
23.05. / 09:30 - 10:45 Berni 2
21.05. / 17:30 - 19:00 Lebar - Nerer 2
20.05. / 16:30 - 18:00 Marina/ Jaca 2
19.05. / 17:00 - 18:30 M. Novak - Kontrec (MK) 2
19.05. / 14:00 - 15:00 Rihtarec 3
19.05. / 10:30 - 12:00 Koncic-Trkulja 2
19.05. / 08:30 - 10:00 Šooš - Fordan 2
18.05. / 17:00 - 19:00 Šajnović - Sobočan 2
18.05. / 15:00 - 16:00 Rihtarec 2
18.05. / 15:00 - 17:30 Nedeljko 3
17.05. / 18:00 - 19:45 Sobocan-Rihtarec 2
17.05. / 17:30 - 19:00 Horvat - Vrsic 3
17.05. / 10:00 - 11:15 Kontrec-Novak(MK) 2
16.05. / 17:30 - 19:00 Koncic 2
16.05. / 17:30 - 19:00 Horvat - Vrsic 3
16.05. / 15:45 - 17:15 Lebar 2
16.05. / 14:15 - 15:15 Rihtarec 3
15.05. / 17:30 - 19:30 Kozjak-Branilović 2
15.05. / 17:00 - 19:00 Šajnović 3
15.05. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 3
14.05. / 17:30 - 19:00 Kozjak - Branilovic 2
13.05. / 19:15 - 20:15 RIHTAREC 2
13.05. / 14:30 - 16:00 Turk - Zanjko 2
13.05. / 14:30 - 16:00 Nedeljko - Bilas 3
13.05. / 11:00 - 12:30 Šajnović - Flac 2
13.05. / 09:30 - 10:55 Alex 2
11.05. / 17:30 - 19:00 Kozjak-Turk 2
11.05. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 2
11.05. / 16:00 - 18:00 Parovi 3
11.05. / 14:30 - 16:00 Lebar - Trkulja 2
11.05. / 09:00 - 10:30 Nerer-Novak 3
10.05. / 18:00 - 19:30 Šajnović - Jakopić 2
10.05. / 17:00 - 18:00 Sankovič- Sankovič 3
10.05. / 16:30 - 17:30 Nerer - Kontrec 2
10.05. / 15:30 - 16:30 Rihtarec 3
09.05. / 18:00 - 19:30 Šajnović J. : Sobočan Dan. 2
09.05. / 18:00 - 19:30 Goga/Jaca 3
09.05. / 16:00 - 17:30 Koncic-Mikulic 2
09.05. / 15:30 - 16:30 Rihtarec 3
08.05. / 18:00 - 19:30 Koncic-Lebar 2
08.05. / 15:00 - 16:00 Rihtarec 2
08.05. / 09:00 - 10:30 Davor - Berni 2
07.05. / 18:00 - 19:30 Rakić - Bogdan 2
07.05. / 17:15 - 19:00 Hardi - Mertik 3
06.05. / 14:45 - 16:15 Branilović - Zanjko 2
06.05. / 14:30 - 15:30 Novak x2(MK) 3
06.05. / 13:00 - 14:30 Zanjko-Kozjak 2
06.05. / 11:30 - 13:00 Mix 3
06.05. / 11:00 - 12:30 Dario - Fabijan M.K. 2
05.05. / 14:30 - 16:15 Dario - Frančić 2
04.05. / 17:30 - 19:00 Branilović A. -Sobočan Dan. 2
04.05. / 10:30 - 12:00 Rakić-Mikulić 2
04.05. / 09:00 - 10:30 Lebar 3
04.05. / 08:30 - 10:00 Šajnović-Novak 2
03.05. / 17:15 - 19:00 Hardi - Mertik 3
03.05. / 16:00 - 18:00 Šooš-Fordan 2
01.05. / 16:00 - 17:30 Levačić/Ilić 2
01.05. / 10:00 - 12:00 Herceg - Fordan 2
01.05. / 09:00 - 10:00 Rihtarec 3
29.04. / 10:00 - 11:30 Davor - Berni 2
29.04. / 09:00 - 11:00 Hardi-Mertik 3
29.04. / 08:30 - 09:55 Dario - Alex 2
28.04. / 18:00 - 20:00 Herceg - Fordan 2
28.04. / 09:00 - 11:00 nedeljko 3
28.04. / 08:00 - 10:00 Toth 2
27.04. / 17:00 - 18:30 Kontrec 2
27.04. / 16:00 - 17:00 Cervi Peter 3
27.04. / 15:00 - 16:55 nedeljko-balaz 2
27.04. / 11:30 - 14:00 Hardi - Mertik 2
26.04. / 18:00 - 19:30 Šajnović 2
26.04. / 09:00 - 11:00 Toth 2
25.04. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 2
24.04. / 18:00 - 20:00 rakic-balaz 2
23.04. / 18:15 - 19:30 Mikulić 2
23.04. / 16:15 - 17:45 Vrsic - Radikovic 3
23.04. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 2
21.04. / 17:00 - 18:00 Berni 3
21.04. / 16:00 - 17:15 rihtarec 2
21.04. / 10:00 - 11:45 Dvoboj 2
20.04. / 10:00 - 11:30 Rakić-Novak 2
19.04. / 19:00 - 20:00 Šajnović 2
19.04. / 18:00 - 19:30 Lebar 3
19.04. / 17:00 - 18:45 Patrik Lebar 2
19.04. / 10:00 - 12:00 balaz-zanjko 2
18.04. / 17:00 - 18:30 Dario 2
18.04. / 14:30 - 16:00 Vanja - Darko 2
18.04. / 09:30 - 11:30 balaž-rakić 2
17.04. / 17:15 - 18:15 Florijan-Leon 2
17.04. / 17:00 - 19:00 Lebar 3
17.04. / 16:00 - 17:00 Rihtarec-Kume 2
16.04. / 16:30 - 18:00 Hrženjak Bernard - Kontrec 2
15.04. / 16:00 - 18:00 Parovi 2
15.04. / 10:00 - 11:30 Branilovic-Novak 2
23.11. / 12:45 - 13:45 Rihtarec 2
23.11. / 10:30 - 12:30 Dario 2
22.11. / 13:00 - 14:00 Rihtarec 2
21.11. / 13:00 - 14:00 rihtarec 2
15.11. / 12:00 - 12:15 Rihtarec 2
12.11. / 10:00 - 11:15 Rihtarec 2
11.11. / 11:00 - 13:00 Dario - Branilović 2
05.11. / 10:00 - 12:00 Dario - Braniloć 2
03.11. / 15:15 - 16:30 Rihtarec 2
01.11. / 13:00 - 14:30 Daniel Mikulic - Kontrec 2
28.10. / 09:00 - 10:00 trening 3
27.10. / 17:00 - 18:00 sobočan
27.10. / 15:00 - 16:15 Novak 3
27.10. / 11:00 - 12:00 Rihtarec 2
26.10. / 16:15 - 17:00 rihtarec 3
26.10. / 15:30 - 17:30 Caplani
26.10. / 15:30 - 17:30 Čaplani 2
26.10. / 14:00 - 16:00 Novak(2sata) 3
25.10. / 16:15 - 17:30 Hardi 2
25.10. / 15:00 - 16:00 Rihtarec 2
18.10. / 17:00 - 18:15 Trening 2
18.10. / 11:30 - 12:45 rihtarec 2
17.10. / 17:00 - 18:45 Caplani 2
16.10. / 16:00 - 17:30 Hardi - Mertik 2
15.10. / 15:30 - 17:00 Močnek 3
14.10. / 16:00 - 17:30 Das Bot vs. Macassi 2
14.10. / 12:15 - 13:45 Hardi - Mertik 2
13.10. / 17:00 - 18:30 Daniel Mikulic - Kontrec 2
12.10. / 11:15 - 13:00 Hardi - Mertik 2
11.10. / 17:00 - 18:15 rihtarec sobočan 2
10.10. / 15:00 - 16:15 RIHTAREC 2
07.10. / 16:00 - 17:00 Rihtarec 2
06.10. / 15:30 - 16:45 Čajek/fitness trener 2
05.10. / 18:00 - 19:30 Lebar-Novak(polufinale) 2
05.10. / 11:30 - 12:30 rihtarec 2
02.10. / 15:00 - 16:15 Rihtarec 2
01.10. / 19:00 - 21:00 Rakic 2
30.09. / 17:00 - 18:30 Lebar - Blagović 2
30.09. / 15:00 - 16:30 Lebar - Kontrec 2
30.09. / 11:00 - 12:15 RIHTAREC 2
30.09. / 09:45 - 10:45 Novak 3
29.09. / 17:15 - 18:15 Novak 3
29.09. / 17:00 - 19:00 Šajnović 2
29.09. / 15:00 - 16:30 Balaz-Novak(klupsko) 2
27.09. / 18:30 - 20:00 Lebar - Kivač 2
27.09. / 16:00 - 17:30 ČAJEK - FITNESS TRENER 2
27.09. / 14:30 - 15:45 Končić-Balaž 2
26.09. / 17:00 - 18:30 Horvat-Balaž 2
26.09. / 10:00 - 11:30 Lebar - Hamer 2
24.09. / 14:30 - 15:45 Mikulic-Novak 2
24.09. / 10:30 - 12:00 Turk 2
23.09. / 18:15 - 19:45 Kivač - Kontrec (prvenstvo) 2
23.09. / 15:00 - 17:00 Federer (Horvat) - Wawrinka (Ico) 2
23.09. / 13:00 - 15:00 Hari-Cupe 3
22.09. / 17:00 - 19:00 Sobocan-Koncic 2
22.09. / 14:00 - 15:15 Rihtarec 2
21.09. / 18:00 - 19:30 Kivač - Kontrec (prvenstvo) 2
21.09. / 13:00 - 14:15 rihtarec 3
19.09. / 18:00 - 19:45 kivač 2
19.09. / 08:30 - 09:45 rihtarec soldat 2
18.09. / 16:00 - 17:30 Trening 3
17.09. / 16:30 - 18:30 Sobocan - Horvat, LI 2
17.09. / 16:30 - 17:30 rihtarec 3
15.09. / 16:00 - 17:15 cajek / jura 2
14.09. / 17:00 - 19:00 Marina, Jaca i dečki 2
13.09. / 18:15 - 19:30 Pahor-Sobocan 2
13.09. / 16:00 - 18:00 Novak-Vida 2
13.09. / 14:00 - 15:15 rihtarec 2
10.09. / 17:00 - 19:00 Lebar 2
10.09. / 10:30 - 12:00 Turk 2
09.09. / 14:15 - 16:15 Parovi 2
08.09. / 15:30 - 17:00 rihtarec soldat 2
07.09. / 11:30 - 12:30 rihtarec 2
06.09. / 15:00 - 16:30 Koncic-Mikulic 2
05.09. / 19:30 - 21:00 Šajnović 2
05.09. / 17:30 - 19:00 Lebar 2
05.09. / 16:00 - 17:15 rihtarec-lebar 2
04.09. / 17:30 - 18:30 soldat 2
04.09. / 13:30 - 14:30 rihtarec 2
03.09. / 14:00 - 15:30 Kontrec - Berni 2
03.09. / 10:00 - 11:30 Šajnović 2
01.09. / 19:15 - 20:00 RIHTAREC 2
01.09. / 17:00 - 19:00 Horvat - Božić 2
31.08. / 18:00 - 19:30 Turk 2
31.08. / 15:30 - 16:30 rihtarec soldat
30.08. / 09:45 - 11:00 rihtarec 2
29.08. / 17:00 - 19:00 Strojko-Soboćan 2
29.08. / 17:00 - 18:30 rihtarec 3
29.08. / 08:30 - 10:30 Tenis skola(dva sata) 3
28.08. / 19:15 - 21:00 Rihtarec 2
28.08. / 16:30 - 18:15 Sobocan-Bozic 2
TK Mursko Središće

Ukratko o klubu

Klub svake godine organizira nekoliko internih turnira za članove kluba te Murski kup - zajednički turnir sa članovima TK Sv. Martin na Muri. Za najmlađe klub svake godine organizira tenis školu. Stariji članovi kluba (35+ god.) svake godine igraju Veteransku ligu Međimurja.

Saznajte više

Tvrtke koje nas podržavaju

Sponzori